Sängbord 1 par
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
NATTDUKSBORD, 1900-tal, bemålade, skivor i marmor, beslag i mässing, höjd 66, 43x37 cm
Kuntoraportti
Senare bemålade, en med smärre nagg
917370
Päivämäärä:
2021-05-18