Claire View oljemålning
Vollendet
2021-05-20
917374
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): "Tanaka", signerad samt daterad 15, olja på duk, ca 98x78 cm