Skulptur marmor

Skulptur marmor
Skulptur marmor
Skulptur marmor
Skulptur marmor
Skulptur marmor
Skulptur marmor
Skulptur marmor
Skulptur marmor
Skulptur marmor
Skulptur marmor

Klubbat för:

17 500 SEK

10 000 SEK

SKULPTUR, marmor, 1900-talets första hälft, toligen Italien, föreställande gudinnan Venus, höjd ca 105 cm

Slitage, nagg, bruksslitage,

917375

2021-05-18