Klubbat för:
17 500 SEK
10 000 SEK
SKULPTUR, marmor, 1900-talets första hälft, toligen Italien, föreställande gudinnan Venus, höjd ca 105 cm
Slitage, nagg, bruksslitage,
917375
2021-05-18