Claire View oljemålning

Claire View oljemålning
Claire View oljemålning
Claire View oljemålning
Claire View oljemålning
Claire View oljemålning
Claire View oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CLAIRE VIEW (f. 1957): "Bambu revolution", signerad samt daterad -20, olja på masonit, ca 58,5x47,5 cm

Kuntoraportti

917384

Päivämäärä:

2021-05-27