Claire View oljemålning
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CLAIRE VIEW (f. 1957): "Bambu revolution", signerad samt daterad -20, olja på masonit, ca 58,5x47,5 cm
Kuntoraportti
917384
Päivämäärä:
2021-05-27