Claire View oljemålning

Claire View oljemålning
Claire View oljemålning
Claire View oljemålning
Claire View oljemålning
Claire View oljemålning
Claire View oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

CLAIRE VIEW (f. 1957): "The Chicken", signerad samt daterad -19, olja på duk, ca 24x18 cm

917391

2021-05-27