Arnold Krogh Blå vifte

Arnold Krogh Blå vifte
Arnold Krogh Blå vifte
Arnold Krogh Blå vifte
Arnold Krogh Blå vifte
Arnold Krogh Blå vifte
Arnold Krogh Blå vifte
Arnold Krogh Blå vifte
Arnold Krogh Blå vifte

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARNOLD KROGH, "Blå Vifte", servisdellar, 17 dlr, Royal Copenhagen, bestående av: 7 kaffekoppar med fat, 7 asietter, 1 sockerskål med lock, 1 halvmåneformat fat, 1 gräddkanna, medföljer 1 extra kaffefat med nagg

Bruksslitage

917409

2021-05-22