Klubbat för:
1 100 SEK
800 SEK
SOFFA, "Manhattan", Ekornes, 1900-talets slut, textil klädsel, detaljer i mörkbetsat trä, sitthöjd ca 44, längd 200 cm
Bruksslitage, nötning och ställvis skador på klädsel
917417
2021-05-19