Spegel empirestil

Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, empirestil, förgylld, skuren dekor, avbildning av Gustav III, ca 94x45 cm

Smärre sliotage

917419

2021-05-19