Certina herrarmbandsur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CERTINA, armbandsur, 14 k guld, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 651.3363.65, cal 25-66, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage
917429
2021-05-20