Olev Kikiver oljemålning

Olev Kikiver oljemålning
Olev Kikiver oljemålning
Olev Kikiver oljemålning
Olev Kikiver oljemålning
Olev Kikiver oljemålning
Olev Kikiver oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLEV MIKIVER (Estland, 1922-1994): Sittande figur, signerad O. Mikiver, olja på pannå, ca 39,5x30 cm

917439

2021-05-20