Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SKÅP med hyllor, 1920/30-tal, luckor med bakomliggande hyllplan samt lådor och skrivskiva, inlagd skiva i skiffer på den utfällbara skrivskivan, fanér i riopalisander samt björk, nyckel finns, höjd ca 121,5 samt 200x39 cm

Skrivskivans gångjärn trasigt, omfattande slitage och nagg på skrivskivan, nyckelplåtar saknas till lådorna, ställvis fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

917463

2021-05-19