Boi Edberg

Boi Edberg
Boi Edberg
Boi Edberg
Boi Edberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOI EDBERG (1922-1992): Livets hinderbana, olja på duk, signerad och daterad -69, 100 x 120 cm.

917470

2021-05-23