Parurnor

Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARURNOR, 2 st, Kina, 1900-talets mitt, höjd ca 46 cm

Smärre slitage

917471

2021-05-19