Modulsystem Poul Cadovius
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
POUL CADOVIUS, "System Royal", modulsystem, Etikettmärkt Royal System AB, vägghängt, fanérat i palisander, bestående av: 4 st väggdelar, 15 plus 2 hyllplan samt barskåp, väggdelar ca höjd 246 x80, hyllplan(de 15 st) 22x80, 1st hyllplan 30x80, 1 st hyllplan 38x80, barskåp höjd 43, 38x80 cm
CITES-Intyg inom EU medföljer
Smärre bruks och åldersrelaterat slitage, mindre repor, enstaka blekning, 2 st borrhål i ena väggdelen, barskåp med lådor, Nyckelmekanismen till barskåp är trasig och ersatt med kulspänne, säljs omonterad, originalkonsoller medföljer.
CITES-Intyg inom EU medföljer
Nyckel medföljer, hämtas utl.
917473
2021-05-21