Modulsystem Poul Cadovius

Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POUL CADOVIUS, "System Royal", modulsystem, Etikettmärkt Royal System AB, vägghängt, fanérat i palisander, bestående av: 4 st väggdelar, 15 plus 2 hyllplan samt barskåp, väggdelar ca höjd 246 x80, hyllplan(de 15 st) 22x80, 1st hyllplan 30x80, 1 st hyllplan 38x80, barskåp höjd 43, 38x80 cm

CITES-Intyg inom EU medföljer

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage, mindre repor, enstaka blekning, 2 st borrhål i ena väggdelen, barskåp med lådor, Nyckelmekanismen till barskåp är trasig och ersatt med kulspänne, säljs omonterad, originalkonsoller medföljer.

CITES-Intyg inom EU medföljer
Nyckel medföljer, hämtas utl.

917473

2021-05-21