Bordslampa ABO, Randers, Danmark

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, ABO, Randers, Danmark, 1970-tal, mässing, justerbar skärm, höjd 54 cm.

Bruksslitage, viss oxidering, smärre repor, småbucklor på skärm, SAV garanterar ej funktionen.

917483

2021-05-20