Klubbat för:
4 000 SEK
2 000 SEK
PRAKTFAT, fajans, Holland, 17/1800-tal, konturerad kant med rocailler, dekor av figurscen i underglasyrblått, märkning a tergo, ca 50x66 cm
Kantlagning
917488
2021-05-19