Golvlampa
Closed
2021-05-19
917492
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, 2 ljuspunkter, stomme i förgyllt trä, skärm med tyg av Josef Frank, höjd ca 173 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, kompletterad skärm, funktionen garanteras ej