Golvlampa
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, 2 ljuspunkter, stomme i förgyllt trä, skärm med tyg av Josef Frank, höjd ca 173 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, kompletterad skärm, funktionen garanteras ej
917492
2021-05-19