Roberto Matta

Roberto Matta
Roberto Matta

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): ur "Comique trippe", signerad och numrerad 43/60, färglitografi, bladmått ca 41x53 cm

LITTERATUR: Sabatier 381

Oramad, hörnveck

917497

2021-05-19