ALEXANDRE FASSIANOS

ALEXANDRE FASSIANOS
ALEXANDRE FASSIANOS

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Kvinna med bin, signerad A Fassianos, färglitografi på japanpapper 38/80, bladmått ca 49x64 cm

917516

2021-05-18