Alexandre Fassianos

Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Man med fågel, signerad A Fassianos, 71/80, färglitografi på japanpapper 71/80, bladmått ca 62x48 cm

Oramad

917518

2021-05-18