Vägglampor Arteluce

Vägglampor Arteluce
Vägglampor Arteluce
Vägglampor Arteluce
Vägglampor Arteluce
Vägglampor Arteluce
Vägglampor Arteluce
Vägglampor Arteluce
Vägglampor Arteluce
Vägglampor Arteluce
Vägglampor Arteluce

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 3 st, Arteluce, "Piperita", 1900-talets senare del, välvt glas med fäste i metall, höjd ca 25, bredd 26 cm

Bruksslitage, 1 st i behov av översyn

917527

2021-05-23