Roberto Matta mapp
Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ROBERTO SEBASTIEN MATTA (1911-2002): (10) akvatintetsningar på japanpapper, 10 st, "Hom´ Mère", signerade och numrerade 81/100, Editions Georges Visat, Paris 1975, arkmått ca 66 x 51 cm, i originalmapp
917541
2021-05-23