Roberto Matta mapp

Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp
Roberto Matta mapp

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ROBERTO SEBASTIEN MATTA (1911-2002): (10) akvatintetsningar på japanpapper, 10 st, "Hom´ Mère", signerade och numrerade 81/100, Editions Georges Visat, Paris 1975, arkmått ca 66 x 51 cm, i originalmapp

917541

2021-05-23