Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 9 st, "T-stolen", modell 3103, Fritz Hansen, Danmark, 1970, teak, benställning i svartlackerat stål, sitthöjd ca 43 cm
Skador, slitage
2 st med knäckta ryggar
917549
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här