Arne Jacobsen stolar 3103

Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103
Arne Jacobsen stolar 3103

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE JACOBSEN, stolar, 9 st, "T-stolen", modell 3103, Fritz Hansen, Danmark, 1970, teak, benställning i svartlackerat stål, sitthöjd ca 43 cm

Skador, slitage
2 st med knäckta ryggar

917549

2021-05-23