"The flying horse of Kansu"
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
AFFISH, "The flying horse of Kansu", publicerad av "Times Newspaper Limited Printing House.." sent 1900-tal, ca 72 x 98 cm.
Kuntoraportti
Repor, uppklistrad på pannå.
917553
Päivämäärä:
2021-05-17