Arnold Nolle Svensson, oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARNOLD NOLLE SVENSSON (1915-2008): "Sommar Löderup I (Valleberga kyrka)", signerad och daterad Nolle 88, a tergo betitlad, olja på duk, ca 90x96 cm

917555

2021-05-23