Stig Lindberg Berså Gustavsberg
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
STIG LINDBERG (1961-1974), Berså, servis, 33 dlr, Gustavsberg, porslin, bestående av: 3 kaffekoppar med 7 fat, gräddkanna, 3 äggkoppar, 8 mattallrikar, 6 skålar, 4 mindre fat, uppläggningsfat
Nagg, sprickor, slitage, repor
917563
2021-05-17