Eric Hemmingsson

Eric Hemmingsson
Eric Hemmingsson
Eric Hemmingsson
Eric Hemmingsson

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

ERIC HEMMINGSSON, (1899-1977), figurer vid bord, signerad samt daterad 1972, olja på pannå, ca 73x51 cm

917567

2021-05-19