Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE ARENHILL (1920-2018): motiv från Skåne, 6 st, signerade Å Arenhill, numrerade 426/450, färglitografier, bildmått ca 25x39 cm
Saknas delvist glas
917571
2021-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här