Skånska motiv av Åke Arenhill

Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE ARENHILL (1920-2018): motiv från Skåne, 6 st, signerade Å Arenhill, numrerade 426/450, färglitografier, bildmått ca 25x39 cm

Saknas delvist glas

917571

2021-05-19