Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): komposition från Rom, signerad, daterad samt med dedikation, akvarell på papper, ca 23x15 cm

Ej examinerad ur ram

917573

2021-05-19