Takarmatur
Closed
2021-05-19
917594
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
PLAFOND, 1960-tal, glas, möjligen Italien, Murano, höjd 12,5, diameter 31 cm
Smärre repor