Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLAFOND, 1960-tal, glas, möjligen Italien, Murano, höjd 12,5, diameter 31 cm

Smärre repor

917594

2021-05-19