2 600 SEK
2 000 SEK
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, slutet av 1900-talet, textilklädsel, vitbemålad, sitthöjd ca 45 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
917595
2021-05-21