Gripsholmsfåtölj

Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, slutet av 1900-talet, textilklädsel, vitbemålad, sitthöjd ca 45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

917595

2021-05-21