Ljusstakar, 1700-tal

Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal
Ljusstakar, 1700-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XV, argent haché, vridna knäckar, klockformad fot samt urnformad ljushållare, höjd 24 cm

Slitage, ena med förstärkning

917596

2021-05-22