Trädgårdsurnor 1 par
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 2-delade, omkring 1900, höjd inkl. postament 67 cm, urnornas diameter ca 36 cm
Enligt uppgift: Från Ekolsunds slott
Bruksslitage, anlupna, ett brätte med nagg
917648
2021-05-18