Bengt-Håge Häverö oljemålning

Bengt-Håge Häverö oljemålning
Bengt-Håge Häverö oljemålning
Bengt-Håge Häverö oljemålning
Bengt-Håge Häverö oljemålning
Bengt-Håge Häverö oljemålning
Bengt-Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

30 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), Motiv med skärgårdsbåt, signerad samt daterad 1989, olja på duk, ca 44x53 cm

917654

2021-05-27