Fåtölj 1950-tal Norge

Fåtölj 1950-tal Norge
Fåtölj 1950-tal Norge
Fåtölj 1950-tal Norge
Fåtölj 1950-tal Norge
Fåtölj 1950-tal Norge
Fåtölj 1950-tal Norge
Fåtölj 1950-tal Norge
Fåtölj 1950-tal Norge
Fåtölj 1950-tal Norge
Fåtölj 1950-tal Norge

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJ, 1950-tal, ställning i lackerad furu, möjligen Rolf Hesland, Norge, sitthöjd 43, rygghöjd 93 cm

Bruksslitage och fläckar

917668

2021-05-20