Skeda silver modell svensk spetsig

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSKEDAR, 10 st., silver, modell svensk spetsig, svenska stämplar, 1900-talets andra kvartal, längd ca 18 cm, totalvikt ca 376 g

Merparten med namngravyr

917673

2021-05-18