Edition Etè Hermès Kelly Watch
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HERMÈS, Kelly Watch, 1998, quartzverk, förgyllt stål 10 micron, mineralglas, krona med monogram, intergrerad rem i rouge Epsom läder, sölja i original, urhus i form av Kelly väskans klassiska padlock, stämpelmärkt i godset, serie nr. 636591
Fint bruksskick. Padlock ögla med mindre missfärgning/ oxidering. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
917699
2021-05-30