Edition Etè Hermès Kelly Watch

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HERMÈS, Kelly Watch, 1998, quartzverk, förgyllt stål 10 micron, mineralglas, krona med monogram, intergrerad rem i rouge Epsom läder, sölja i original, urhus i form av Kelly väskans klassiska padlock, stämpelmärkt i godset, serie nr. 636591

Fint bruksskick. Padlock ögla med mindre missfärgning/ oxidering. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

917699

2021-05-30