Oidentifierad konstnär oljemålningar
2021-05-19
917701
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Stilleben, olja på duk, bildmått 48x66 cm