Oidentifierad konstnär oljemålningar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Stilleben, olja på duk, bildmått 48x66 cm

917701

2021-05-19