Gustavsberg Blå Blom 34 delar

Gustavsberg Blå Blom 34 delar
Gustavsberg Blå Blom 34 delar
Gustavsberg Blå Blom 34 delar
Gustavsberg Blå Blom 34 delar
Gustavsberg Blå Blom 34 delar
Gustavsberg Blå Blom 34 delar
Gustavsberg Blå Blom 34 delar
Gustavsberg Blå Blom 34 delar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAVSBERG, servisdelar 34 st, "Blå Blom", bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 5 tekoppar med fat, 12 st assietter, 3 st kannor, 1 tekanna samt 1 sockerskål

Slitage, smuts, missfärgningar, vissa delar något blekta, nagg förekommer, 3 udda fat medföljer

917703

2021-05-20