Barnsläde

Barnsläde
Barnsläde
Barnsläde
Barnsläde
Barnsläde
Barnsläde
Barnsläde
Barnsläde

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SLÄDE, för barn, Holland, 1900-talets första hälft, stomme av trä, bemålad insida, samt utvändigt med dekormåleri, höjd inklusive handtag ca 84, 86x49 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

917712

2021-05-20