Bankettsoffa gustaviansk

Bankettsoffa gustaviansk
Bankettsoffa gustaviansk
Bankettsoffa gustaviansk
Bankettsoffa gustaviansk
Bankettsoffa gustaviansk
Bankettsoffa gustaviansk
Bankettsoffa gustaviansk
Bankettsoffa gustaviansk

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BANKETTSOFFA, 1700-tal, gustaviansk, skuren dekor, klädd i sammet, sitthöjd 45, 150x75 cm

Bruksslitage, färgbortfall, senare klädsel,

917715

2021-05-18