Litografi Nils Wedel

Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS WEDEL (1897-1967): stilleben, signerad, numrerad 251/260, litografi, bildmått ca 31x64 cm

917716

2021-05-23