Stolar gustavianska

Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1700-tal, gustavianska, skuren dekor, beklädd med ljusgrön tyg, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, sprickor, lagningar, senare klädsel

917725

2021-05-18